FALEZ / Yapay Zeka Kontrol Sistemleri ve falez.online - SUNDAY ROBOTICS

FALEZ Her yerde!

Tüm elektronik ve robotik sistemlerde kullanılmak üzere donanım ve yazılım ailesi geliştiriyoruz. Sistemlerin etkinliklerini arttıran ve online olarak kontrol edilebilmelerini sağlayan bu yapay zeka ailesinin ana kontrol sistemi falez.online adresinde yer almakta.

Buraya tıklayarak falez.online sistemini inceleyebilirsiniz.

OTOSIS 1 / Elektrik Dağıtım Şebekesi Otonom Saha Faaliyetleri Faz 1 Projemiz - Sunday Mühendislik

Otonom robotik teknolojileri akılcı yöntemler geliştirerek operasyonel faliyetlere destek olmasını, EDAŞ'ların maliyetlerini minimize etmeyi, müdahale hızını ve hizmet kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda ilk aşama olarak FAZ 1 hedeflerimizi OTOSIS 1 projesiyle hayata geçiriyoruz. EPDK'nın desteğiyle ilk olarak aydınlatma sistemi arızalarına çok hızlı ve çok düşük maliyetlerle yarı-otonom şekilde müdahale edebilen bir sistemler grubu ve metodoloji geliştireceğiz. Buraya tıklayarak diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

MUNIR / Ağaç Budama Robotumuz - SUNDAY ROBOTICS

Elektrik iletim ve dağıtım hatlarının çevresindeki kontrolsüz büyüyen ağaç dallarının iletkenlere teması elektrik kesintilerine ve orman yangınlarına sebep olur. MUNIR Ağaç budama robotu, kolay kullanım ve yüksek operasyon kabiliyeti ile en zor noktalarda bile çalışabilecek şekilde geliştirilmektedir. Yerli ve yabancı Elektrik Dağıtım Şirketlerinden gelen talepler doğrultusunda geliştirilmekte olan MUNIR,  ORMAN YANGINLARI ve ELEKTRİK KESİNTİLERİ'ne karşı oldukça etkili ve kompakt bir çözümdür. Buraya tıklayarak diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Elektrik Motorları ve Türbinler için Kompakt Tork ve Güç Analiz Sistemlerimiz - SUNDAY ROBOTICS

Motor (Elektrik motorları ve diğerleri) ve türbin gibi mekanik enerji (rotasyonel kinetik enerji) üreten makinelerin çıkış torkları ve güçlerinin analiz edilmesine yönelik kompakt sistemler geliştirmekteyiz. Dahili mekanik yükleri ile değişken seviyelerde tork oluşturan, dönme hızı ile birlikte bu torku ölçerek elde edilen mekanik gücü analiz edebilen sistemlerimiz, kuruluma hazır bir şekilde geliştirilmekte ve kompakt yapıları sayesinde minimum alanda çalışabilmektedir. Buraya tıklayarak diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Sıralı Kontrol Modüllerimiz (SCM) - SUNDAY ROBOTICS

Özellikle Aydınlatma Sektöründe kullanılmak üzere yeni bir ürün ailesi geliştiriyoruz. Aydınlatma sistemi entegrasyonundaki malzeme ve işçilik maliyetlerini azaltan ve minimum ekipmanla etkin kontrol seçenekleri sunan modüllerimiz yetkili satıcılarda kullanımınıza sunulmaktadır.

Broşürümüz için yandaki görsele tıklayın. Ürün ailemizle ilgili ulusal ve uluslararası pazarlar için distribütörümüz olmak isterseniz tıklayın ve şimdi iletişime geçin.  Buraya tıklayarak diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Project Buddy - SUNDAY ROBOTICS

Elektronik Proje çalışmalarında devrelerin ve modullerin etkin şekilde konumlandırılması, ölçümlerin ve diğer işlemlerin kolaylıkla yapılabilmesini sağlayan ürün ailemizdir.

Buraya tıklayarak Sunday Robotics websitesini inceleyebilirsiniz.