Sunday Mühendislik bir açık inovasyon firmasıdır. Sizlere iş modelinize uygun yenilikçi ürün ya da alt sistem fikirleri sunacağımız gibi mevcut ürünlerinizin, teknik hizmetlerinizin iyileştirilmesi ve yerlileştirilmesi hizmetleri de vereceğiz. Yaratıcılığımız ve vizyoner bakış açımızla çevrelediğimiz teknik altyapımız ile sağladığımız hizmetlerde farklılaşmaktayız. Yukarıdaki görsele tıklayarak açık inovasyon broşürümüzü incelemenizi öneriyoruz.

ArGe Danışmanlık Hizmetlerimiz

ArGe çalışmalarınız doğru şekilde planlanmaz ve yürütülmez ise, sonuca ulaşmanız oldukça pahalı olacak ve süreç sizin için uzun sürecektir. Alanında deneyimli ekibimiz sizlere ücretsiz ya da profesyonel ArGe Danışmanlık paketlerimiz ile her zaman destek olabilir.

Prototip Üretimi & Test Sistemleri

Prototip üretimi profesyonel şekilde ele alınması gereken bir çalışmadır. Sizlere projelendirme aşamasından test ve revizyon çalışmalarına kadarki süreçlerin tamamında destek oluyoruz.

Parça Üretimi & Seri Üretim Desteklerimiz

Mekanik ya da elektronik parçaların, altsistemlerin üretimi konusunda sizlere destek oluyoruz. Kendi imkanlarımız ve geniş, güvenilir tedarikçi ağımız sayesinde tam zamanında (Just In Time) ve gerekli kalitede teslimat yapabiliyoruz.

Çalışmalarımızdan Kareler